Domluvte se ve Francii

 online kurz

Naučte se základní jednoduché fráze, se kterými se ve Francii v pohodě domluvíte.

  • Chcete se naučit jednoduché věty, se kterými se ve Francii domluvíte?
  • Potřebujete se rozmluvit, než do Francie vyrazíte?
  • Chcete si osvěžit konverzaci potřebnou na cestách?

Pojďte do online kurzu Domluvte se ve Francii.


Díky kurzu získáte:

  • Jistotu, že se ve Francii domluvíte.
  • Větší sebevědomí při komunikaci během vašeho pobytu ve Francii, ať už v restauraci nebo obchodě.
  • Zlepšení komunikačních dovedností při konverzaci s místními a při objevování francouzské kultury.
  • Praktické fráze pro každodenní situace, ať už v hotelu, na ubytování, v obchodě či restauraci.
  • Pocit pohody, že fráze správně vyslovíte a budou vám ve Francii rozumět.

Na co se v kurzu můžete těšit:

Krátká videa

Vysvětlující videa k tématům pozdravy, čísla, konverzace v restauraci, na trhu, v obchodě nebo v hotelu.

Shrnutí ve formátu PDF

Vše, co uslyšíte ve videu, získáte i v písemné podobě. Kdykoliv budete potřebovat si slovíčka osvěžit, budete je mít hned po ruce.

Originální audia pravého Francouze

Tréninková audio cvičení vám pomohou mít jistotu v poslechu. Uslyšíte originální nahrávky rodilého mluvčího a naučíte se vnímat rychlost a rytmus hovorové francouzštiny.

Praktická cvičení a nezapomenutelné písničky

Tématy vás budou provázet rytmické písničky, které vám velmi usnadní zapamatovat si novou slovní zásobu. Díky cvičení si ověříte své získané znalosti.

Quizlet

Věty a slovíčka z kurzu si zautomatizujete díky aplikaci Quizlet. Ať už formou kartiček, přiřazování nebo formou otázek, si obsah zafixujete natolik, že ho dostanete do dlouhodobé paměti.

Mou podporu

I když nejsem vidět, jsem v kurzu přítomna. : ) Pokud budete mít k jakékoli části kurzu otázku, stačí ji napsat do komentáře a já vám moc ráda odpovím.

Co o kurzu říkají?

"Za krátký čas se naučíš základy francouzštiny, naučíš se rozumět základním frázím v restauraci, hotelu a obchodu, spočítáš si, jestli tě neokradou :D, pochopíš nesmyslnost francouzských čísel a budeš si to ještě zpívat 😀 Až pojedeš do Francie, nebudeš muset trpět hlady, žízní a spát pod mostem, protože se budeš bát něco říct, jednoduše to zvládneš a porozumíš rodilým mluvčím a oni tobě. A to všechno díky cvičením s rodilými mluvčími, které v kurzu byly, díky písničkám, které se ti vryly do paměti a díky lektorce, která to umí všechno krásně vysvětlit :)"
Lenka
"Chceš se seznámit s francouzským jazykem a zbořit přesvědčení, že je moc těžký a nezvládneš ho? Pak jdi do tohoto kurzu! Lektorka je úžasná a moc příjemná. Francouzštinu vysvětluje s lehkostí a člověk se učí, ani neví jak. Mně osobně kurz moc bavil a hodně mi toho dal. Už se těším, až vyrazím do Paříže a naučené fráze využiju!"
Lucie
"Kurz je sestaven velice jednoduše a přehledně – začátečník se naučí to nejdůležitější: jak pozdravit, číslovky – užitečné při nakupování, kurz není zahlcen zbytečnou gramatikou. Naopak je vypíchnutá jen nezbytná gramatika a fráze. Moc se mi líbilo i vysvětlení k pravidlům francouzské výslovnosti – jednoduše a prakticky. Nepamatuji se, že by nás to ve škole učili tak efektivně 🙂 Téměř každý den přibylo v lekci něco na procvičení nebo na rozšíření probíraného tématu, takže jsem se každý den těšila na další dávku francouzštiny. Vše se dalo zvládnout i při běžném denním režimu (práce, domácnost a děti)."
Jitka
" Kurz je skvělý pro seznámení se s cizím jazykem a naučení se základních frází pro orientaci v cizině. Silvie velmi vtipně a zajímavě dokáže upoutat a udržet pozornost, celý kurz byl pro mě velkou zábavou. Různé krátké písničky a ukázky konverzací jsou skvělou motivací pro každodenní kontakt s cizím jazykem a nejlepší cestou, aby se dostal pod kůži. Doporučuji!"
Eva
"Pokud si chceš oprášit znalosti francouzštiny nebo s ní úplně začít, vřele doporučuju do toho jít se Silvií. Základní gramatické znalosti a důležité fráze na dovolenou ve Francii se naučíš a hned začneš i používat. Její nakažlivá dobrá nálada tě bude doprovázet po celou dobu kurzu. Vřele doporučuji."
Lenka

Čekají vás originální audia a slovní zásoba, u kterých si natrénujeme porozumění i výslovnost všech frází.

Vybavíte se na dovolenou do jakékoliv země, kde obyvatelé mluví francouzsky.

Po celý rok se můžete do kurzu vracet a upevňovat si své znalosti, kdykoliv potřebujete.

S kurzem získáte:

Bonusy

Minikurz Začněte s francouzštinou slovesem faire

Jedno sloveso, které vydá za dalších 7. Ukážu vám, jak díky slovesu faire (dělat) můžete vyjádřit nespočet věcí.

Video Proč ze začátku nejde Francouzům rozumět

Vysvětlím vám rozdíl mezi francouzštinou, kterou se na začátku učíme a mezi tou, kterou ve skutečnosti uslyšíme.

 

Kolik stojí kurz

Kurz si procházíte svým vlastním tempem a přístup máte 12 měsíců od zaplacení a vstupu do kurzu.

Kurz stojí 2 970 Kč.


 

Máte otázky?

Můžu do kurzu i jako úplný začátečník?

Ano. Do kurzu máte přístup 12 měsíců. Je to dostatek času na projití všech materiálů. Pokud budete provádět vše podle instrukcí (nejen se dívat a poslouchat :D), vše si zautomatizujete a budete na cestu do Francie dobře vybavení.

Opravdu mi kurz pomůže domluvit se ve Francii?

Určitě ano. V kurzu se učíte konverzovat jednoduše a hlavně konkrétně. Vše, co budete potřebovat říci v restauraci, na nákupech nebo při prvním kontaktu se v kurzu naučíte.

Co když mi nebude něco úplně jasné?

Zeptáte se. Kurz je uložen v uzavřené facebookové skupině. Stačí mi napsat komentář nebo e-mail, moc ráda odpovím.

Jak bude kurz probíhat?

Materiály ke kurzu Domluvte se ve Francii máte k dispozici v uzavřené facebookové skupině. Přístup ke všem materiálům je 12 měsíců od vstupu kurzu.

Budu stíhat učit se plno nových slovíček?

Shrnutí PDF si můžete uložit a vytisknout. Kurz je vám k dispozici po celý rok. Upevníte si své znalosti kdykoliv potřebujete.

Francouzštinu jsem se naučila na francouzském gymnáziu v Olomouci.

Dala pak mému životu směr. Po vysoké jsem pracovala ve francouzských společnostech v Praze, kde jsem i potkala svého francouzského muže.

Od té doby s francouzštinou usínám i vstávám.

Chcete se mě na něco ke kurzu zeptat? Napište mi na silvi@silviepluharova.cz.