DOMLUVTE SE VE FRANCII

 online kurz

Buďte ve Francii jako doma. Naučte se základní jednoduché francouzské fráze a domluvte se v restauraci, v obchodě nebo na ubytování.


Máte plán vyrazit do Francie a rádi byste měli základní znalosti jazyka?

Cítíte rozpaky, když na vás někdo mluví francouzsky a vy nevíte, co říct?

Máte pocit, že musíte ovládat plno gramatiky a slovíček, abyste se francouzsky domluvili?

Prošla jsem si tím samým. Zrychleným tepem, když jsem měla něco říct a usilovným vymýšlením co nejlepší věty.

Dlouho mi trvalo, než mi došlo, že tajemství je v jednoduchosti, trpělivosti a laskavosti.

Pochopila jsem to, když jsem viděla učit se francouzsky naše děti.

Nepotřebovaly umět plno gramatiky, aby vyjádřily to, co chtěly.

Učily se napodobováním a opakováním a hned se vše snažily jednoduše použít.

Je fajn strávit roky studiem francouzšiny, ale důležité je učit se ty pravé věci. Jestli chcete opravdu praktickou francouzštinu, pak jste tu správně.
V kurzu se naučíte:

  • Praktické základy konverzace při prvním kontaktu s Francouzi. Naučíte se 16 pozdravů a jak je použít.
  • Číslovky 1-100, které jsou nezbytné pro jakoukoliv platbu, určení času nebo data a fráze k jejich okamžitému použití.
  • Komunikaci v restauraci. Krátké, jednoduché věty vám umožní objednat si vše, na co budete mít chuť.
  • Konverzaci v obchodě a na ubytování. Tím budete na návštěvu Francie komplet vybaveni.
  • Naučíte se, jak francouzštinu okamžitě zařadit do každodenního života.
  • Natrénujete porozumění rodilým Francouzům. Budete připraveni a vybaveni na použití francouzštiny v praxi.

Za krátký čas se naučíš základy francouzštiny, naučíš se rozumět základním frázím v restauraci, hotelu a obchodu, spočítáš si, jestli tě neokradou :D, pochopíš nesmyslnost francouzských čísel a budeš si to ještě zpívat 😀 Až pojedeš do Francie, nebudeš muset trpět hlady, žízní a spát pod mostem, protože se budeš bát něco říct, jednoduše to zvládneš a porozumíš rodilým mluvčím a oni tobě. A to všechno díky cvičením s rodilými mluvčími, které v kurzu byly, díky písničkám, které se ti vryly do paměti a díky lektorce, která to umí všechno krásně vysvětlit 🙂
Lenka

 

V kurzu najdete:

Krátká videa

6 hlavních videí k tématům pozdravy, čísla, konverzace v restauraci, na trhu, v obchodě nebo v hotelu.

Shrnutí ve PDF formátu

Vše, co uslyšíte ve videu, získáte i písemné podobě. Kdykoliv budete potřebovat si slovíčka osvěžit, budete je mít hned po ruce.

Originální audia pravého Francouze

12 audio cvičení vám pomůže získat jistotu v poslechu. Uslyšíte originální nahrávky rodilého mluvčího a naučíte se vnímat rychlost a rytmus hovorové francouzštiny.

Praktická cvičení a nezapomenutelné písničky

Tématy vás budou provázet rytmické písničky, které vám velmi usnadní zapamatovat si novou slovní zásobu. Pomocí cvičení si ověříte své získané znalosti.
Chceš se seznámit s francouzským jazykem a zbořit přesvědčení, že je moc těžký a nezvládneš ho? Pak jdi do tohoto kurzu! Lektorka je úžasná a moc příjemná. Francouzštinu vysvětluje s lehkostí a člověk se učí, ani neví jak. Mně osobně kurz moc bavil a hodně mi toho dal. Už se těším, až vyrazím do Paříže a naučené fráze využiju!
Lucie

Jaká je cena kurzu?

Kurz stojí 2 970 Kč.

Spolu s kurzem dostáváte BONUS roční přístup do minikurzu Začněte s francouzštinou se slovesem "faire" - dělat.

Sloveso faire je ve francouzštině jedno z nejpoužívanějších a pomocí něj lze velmi dobře začít konverzovat. V minikurzu najdete i video "Proč ze začátku nejde Francouzům rozumět".

Reference k minikurzu

Kurz byl sestaven opravdu jako mini, taková ochutnávka francouzštiny. Obsahoval časování slovesa faire a jeho praktické použití v běžném životě, základní fráze. Na kurzu byla skvělá výuková videa se Silvií, doplněná audionahrávkami rodilého Francouze.
Jitka

Čekají vás originální audia a slovní zásoba, u kterých si natrénujeme porozumění i výslovnost všech frází.

Budete vybaveni na dovolenou do jakékoliv země, kde obyvatelé mluví francouzsky.

Po celý rok se můžete do kurzu vracet a upevňovat si své znalosti, kdykoliv budete potřebovat.

Pokud jsi už se mnou absolvovala předchozí běh kurzu a máš chuť si osvěžit své znalosti, napiš mi prosím na silvi@silviepluharova.cz.


 

Co o kurzu říkají absolventky?

Kurz je sestaven velice jednoduše a přehledně – začátečník se naučí to nejdůležitější: jak pozdravit, číslovky – užitečné při nakupování, kurz není zahlcen zbytečnou gramatikou. Naopak je vypíchnutá jen nezbytná gramatika a fráze. Moc se mi líbilo i vysvětlení k pravidlům francouzské výslovnosti – jednoduše a prakticky. Nepamatuji se, že by nás to ve škole učili tak efektivně 🙂 Téměř každý den přibylo v lekci něco na procvičení nebo na rozšíření probíraného tématu, takže jsem se každý den těšila na další dávku francouzštiny. Vše se dalo zvládnout i při běžném denním režimu (práce, domácnost a děti).
Jitka
Pokud jste už měli s francouzštinou co do činění, díky Silvii si zábavnou formou probudíte zasuté znalosti a nastartujete se k jejich zdokonalování.
Bára
Kurz je skvělý pro seznámení se s cizím jazykem a naučení se základních frází pro orientaci v cizině. Silvie velmi vtipně a zajímavě dokáže upoutat a udržet pozornost, celý kurz byl pro mě velkou zábavou. Různé krátké písničky a ukázky konverzací jsou skvělou motivací pro každodenní kontakt s cizím jazykem a nejlepší cestou, aby se dostal pod kůži. Doporučuji!
Eva
Pokud si chceš oprášit znalosti francouzštiny nebo s ní úplně začít, vřele doporučuju do toho jít se Sylvií. Základní gramatické znalosti a důležité fráze na dovolenou ve Francii se naučíš a hned začneš i používat. Její nakažlivá dobrá nálada tě bude doprovázet po celou dobu kurzu. Vřele doporučuji.
Lenka

 

Máte otázky ?

Jak bude kurz probíhat?

Materiály ke kurzu Domluvte se ve Francii budete mít k dispozici v uzavřené facebookové skupině. Přístup ke všem materiálům dostanete na jeden rok od začátku kurzu.

Budu stíhat učit se plno nových slovíček?

Shrnutí PDF si můžete uložit a vytisknout. Ke všem ostatním materiálům se můžete podle potřeby vracet po dobu jednoho roku.

Abyste svou francouzštinu rozjeli, musí vás bavit. Jen tak si vše přirozeně zapamatujete.

Pojďme spolu začít s francouzštinou

Francouzštinu jsem se naučila na francouzském gymnáziu v Olomouci a stále se ji vlastně učím.

Dala pak mému životu směr. Po vysoké jsem pracovala ve francouzské společnosti v Praze, kde jsem i potkala svého francouzského muže.

Od té doby s francouzštinou usínám i vstávám. 🙂

Chcete se mě na něco ke kurzu zeptat? Napište mi na silvi@silviepluharova.cz.