DOMLUVTE SE VE FRANCII

 online kurz

Chcete být ve Francii jako doma?

Naučte se základní jednoduché francouzské fráze a domluvte se v restauraci, v obchodě nebo při ubytování.

  • Chcete se ve Francii domluvit sami bez překladače?
  • Cítíte rozpaky, když na vás někdo mluví francouzsky a vy nevíte, co říct?
  • Už jste s francouzštinou několikrát začali, ale z mluvení máte stále obavu?

Pojďte do kurzu : )

 

Co všechno absolvováním kurzu získáte:

  • Osvojíte si francouzskou konverzaci od prvního kontaktu. Naučíte se používat francouzské pozdravy v celé jejich škále. Nebudete váhat, jestli ještě použít bonjour (dobrý den) nebo už bonsoir (dobrý večer). Budete rozumět 16 pozdravům, které Francouzi běžně používají a správně na ně odpovíte.
  • Naučíte se číslovky 1-100 způsobem, že už na ně nikdy nezapomenete. 🙂 Lehce si pak poradíte s cenovkami, na nákupech, budete vědět kolik je hodin, který je den a můžete tak nechat svůj mobil v klidu.
  • Objednáte si v pohodě v restauraci bez pomoci překladače nebo francouzského kamaráda. Naučíte se správně používat je voudrais (chtěl/a bych), se kterým budete v restauraci jako ryba ve vodě.
  • Připravíte se na pohodovou návštěvu trhu nebo pekařství. Osvojíte si jednoduché komunikační dovednosti a nakupíte si to, po čem zrovna toužíte.
  • Natrénujete svá ouška už teď poslechem audií rodilého Francouze. Věděli jste, že hovorová francouzština hodně zkracuje a vypouští některé samohlásky? Chce to jen trénink. Pojďte se mnou trénovat. 🙂

Na co se v kurzu můžete těšit:

Krátká videa

6 hlavních videí k tématům pozdravy, čísla, konverzace v restauraci, na trhu, v obchodě nebo v hotelu.

Shrnutí ve PDF formátu

Vše, co uslyšíte ve videu, získáte i písemné podobě. Kdykoliv budete potřebovat si slovíčka osvěžit, budete je mít hned po ruce.

Originální audia pravého Francouze

12 audio cvičení vám pomůže získat jistotu v poslechu. Uslyšíte originální nahrávky rodilého mluvčího a naučíte se vnímat rychlost a rytmus hovorové francouzštiny.

Praktická cvičení a nezapomenutelné písničky

Tématy vás budou provázet rytmické písničky, které vám velmi usnadní zapamatovat si novou slovní zásobu. Pomocí cvičení si ověříte své získané znalosti.

Co o kurzu říkají ženy, které jím už prošly:

Za krátký čas se naučíš základy francouzštiny, naučíš se rozumět základním frázím v restauraci, hotelu a obchodu, spočítáš si, jestli tě neokradou :D, pochopíš nesmyslnost francouzských čísel a budeš si to ještě zpívat 😀 Až pojedeš do Francie, nebudeš muset trpět hlady, žízní a spát pod mostem, protože se budeš bát něco říct, jednoduše to zvládneš a porozumíš rodilým mluvčím a oni tobě. A to všechno díky cvičením s rodilými mluvčími, které v kurzu byly, díky písničkám, které se ti vryly do paměti a díky lektorce, která to umí všechno krásně vysvětlit 🙂
Lenka
Chceš se seznámit s francouzským jazykem a zbořit přesvědčení, že je moc těžký a nezvládneš ho? Pak jdi do tohoto kurzu! Lektorka je úžasná a moc příjemná. Francouzštinu vysvětluje s lehkostí a člověk se učí, ani neví jak. Mně osobně kurz moc bavil a hodně mi toho dal. Už se těším, až vyrazím do Paříže a naučené fráze využiju!
Lucie
Kurz je sestaven velice jednoduše a přehledně – začátečník se naučí to nejdůležitější: jak pozdravit, číslovky – užitečné při nakupování, kurz není zahlcen zbytečnou gramatikou. Naopak je vypíchnutá jen nezbytná gramatika a fráze. Moc se mi líbilo i vysvětlení k pravidlům francouzské výslovnosti – jednoduše a prakticky. Nepamatuji se, že by nás to ve škole učili tak efektivně 🙂 Téměř každý den přibylo v lekci něco na procvičení nebo na rozšíření probíraného tématu, takže jsem se každý den těšila na další dávku francouzštiny. Vše se dalo zvládnout i při běžném denním režimu (práce, domácnost a děti).
Jitka
Kurz je skvělý pro seznámení se s cizím jazykem a naučení se základních frází pro orientaci v cizině. Silvie velmi vtipně a zajímavě dokáže upoutat a udržet pozornost, celý kurz byl pro mě velkou zábavou. Různé krátké písničky a ukázky konverzací jsou skvělou motivací pro každodenní kontakt s cizím jazykem a nejlepší cestou, aby se dostal pod kůži. Doporučuji!
Eva
Pokud si chceš oprášit znalosti francouzštiny nebo s ní úplně začít, vřele doporučuju do toho jít se Silvií. Základní gramatické znalosti a důležité fráze na dovolenou ve Francii se naučíš a hned začneš i používat. Její nakažlivá dobrá nálada tě bude doprovázet po celou dobu kurzu. Vřele doporučuji.
Lenka

Čekají vás originální audia a slovní zásoba, u kterých si natrénujeme porozumění i výslovnost všech frází.

Vybavíte se na dovolenou do jakékoliv země, kde obyvatelé mluví francouzsky.

Po celý rok se můžete do kurzu vracet a upevňovat si své znalosti, kdykoliv potřebujete.

S kurzem získáte:

  BONUSY 

Minikurz Začněte s francouzštinou slovesem faire

Jedno sloveso, které vydá za dalších 7. Ukážu vám, jak díky slovesu faire (dělat) můžete vyjádřit nespočet věcí.

Video Proč ze začátku nejde Francouzům rozumět

Vysvětlím vám rozdíl mezi francouzštinou, kterou se na začátku učíme a mezi tou, kterou ve skutečnosti uslyšíme.

Quizlet

Věty a slovíčka z kurzu si zautomatizujete díky aplikaci Quizlet. Ať už formou kartiček, přiřazování nebo formou otázek, si obsah zafixujete natolik, že ho dostanete do dlouhodobé paměti.

 

Kolik stojí kurz

Kurz si procházíte svým vlastním tempem a přístup máte 12 měsíců od zaplacení a vstupu do kurzu.

Kurz stojí 2 970 Kč.

Objednejte si francouzsky ještě dnes, protože to se mimo jiné v kurzu naučíte.

I vy můžete mluvit francouzsky.


 

Máte otázky?

Můžu do kurzu i jako úplný začátečník?

Ano. Do kurzu máte přístup 12 měsíců. Je to dostatek času na projití všech materiálů. Pokud budete provádět vše podle instrukcí (nejen se dívat a poslouchat :D), vše si zautomatizujete a budete na cestu do Francie dobře vybaven/a.

Opravdu mi kurz pomůže domluvit se ve Francii?

Určitě ano. V kurzu se učíte konverzovat jednoduše a hlavně konkrétně. Vše, co budete potřebovat říci v restauraci, na nákupech nebo při prvním kontaktu se v kurzu naučíte.

Co když mi nebude něco úplně jasné?

Můžete se mě zeptat. Kurz je uložen v uzavřené facebookové skupině. Stačí mi napsat komentář nebo e-mail, moc ráda odpovím.

Jak bude kurz probíhat?

Materiály ke kurzu Domluvte se ve Francii budete mít k dispozici v uzavřené facebookové skupině. Přístup ke všem materiálům máš 12 měsíců od vstupu kurzu.

Budu stíhat učit se plno nových slovíček?

Shrnutí PDF si můžete uložit a vytisknout. Ke všem ostatním materiálům se můžete podle potřeby vracet po dobu jednoho roku.

Vstupte do kurzu a buďte ve Francii jako doma

Abyste svou francouzštinu rozjeli, musí vás bavit. Jen tak si vše přirozeně zapamatujete.

Francouzštinu jsem se naučila na francouzském gymnáziu v Olomouci.

Dala pak mému životu směr. Po vysoké jsem pracovala ve francouzských společnostech v Praze, kde jsem i potkala svého francouzského muže.

Od té doby s francouzštinou usínám i vstávám.

Chcete se mě na něco ke kurzu zeptat? Napište mi na silvi@silviepluharova.cz.