Hravá francouzština pro začátečníky

online kurz

Začněte mluvit francouzsky ještě dnes.

  • Rádi byste mluvili francouzsky, ale nevíte jak začít?
  • Možná jste už začali, ale to mluvení ne a ne nejde?
  • Zkusili jste začít sami, ale nikam to nevedlo?

Naskočte do online kurzu Hravá francouzština pro začátečníky a získejte praktické základy konverzační francouzštiny, na kterých můžete stavět.


V kurzu se budete učit

  • Rovnou pomocí konverzace. Naučíte se jednoduchou konverzaci, díky které pochopíte strukturu francouzské věty a budete ji umět použít s další slovní zásobou.
  • Díky rytmickým písničkám a audiím si vše procvičíte a zautomatizujete.
  • Vše vám vysvětlím jednoduše a srozumitelně, pokud budete mít otázky, můžete se mě v kurzu kdykoli zeptat.
  • Se slovní zásobou vám pomůže quizlet, který je součástí každého modulu. Díky němu si pravidelně zopakujete slovíčka, tolikrát, kolikrát budete potřebovat. Natolik si je zautomatizujete, že už je nezapomenete.
  • Budete mít radost ze sebe a z rozhodnutí se francouzštině více věnovat.

 

Na co se můžete v kurzu těšit

Krátká videa s praktickou konverzací

Vysvětlující videa k tématům. Jak se představit, jak představit někoho jiného, popsat svůj den, umím říct ne a trochu si dupnout (rozkazy a zápory).

Shrnutí ve formátu PDF a slovní zásobu

Vše, co uslyšíte ve videu, získáte i v písemné podobě. Kdykoliv budete potřebovat si slovíčka osvěžit, budete je mít hned po ruce. Ze slovní zásoby se naučíte národnosti, profese, čísla, fyzické a charakterové vlastnosti, počasí, zvířata a rodinné příslušníky.

Originální audia pravého Francouze

Tréninková audio cvičení vám pomohou získat jistotu v poslechu. Uslyšíte originální nahrávky rodilého mluvčího a naučíte se vnímat rychlost a rytmus hovorové francouzštiny.

Praktická cvičení a nezapomenutelné písničky

Tématy vás budou provázet rytmické písničky, které vám velmi usnadní zapamatovat si novou slovní zásobu. Díky praktickým cvičením si ověříte své získané znalosti.

Quizlet

Věty a slovíčka z kurzu si zautomatizujete díky aplikaci Quizlet. Ať už formou kartiček, přiřazování nebo formou otázek, si obsah zafixujete natolik, že ho dostanete do dlouhodobé paměti.

Mou podporu

I když nejsem vidět, jsem v kurzu přítomna. : ) Pokud budete mít jakoukoli otázku k obsahu kurzu, stačí ji napsat do komentáře a já moc ráda odpovím.

Co o kurzu říkají?

"Kurz je skvělý jako vstupní brána do francouzštiny. Moc se mi líbilo velké množství nahrávek výslovnosti a základních frází pro každodenní komunikaci."
Markéta
"Online, možnost ovlivnit vedení kurzu, malý počet studentů, individuální přístup, rodilý mluvčí."
Jitka

Ke kurzu navíc získáte

 Bonusy

Podrobné vysvětlení a trénink nosovek

Nosovky jsou jednou částí výslovnosti, která nám ve francouzštině na začátku může připadat těžká. V češtině je nemáme a proto mám pro vás speciální trénink, který vám s nosovkami pomůže.

Užitečné tipy, jak se francouzštinu učit

Dozvíte se, jak s francouzštinou pokračovat, abyste nezůstali věčnými začátečníky.

Co ještě potřebujete vědět?

Kurz si procházíte svým vlastním tempem a přístup máte 12 měsíců od zaplacení a vstupu do kurzu.

Kurz stojí 2 970 Kč.


 Máte otázky?

Můžu do kurzu i jako úplný začátečník?

Ano, kurz je určený i úplným začátečníkům. Je koncipován tak, abyste hned začali mluvit.

Opravdu se ve francouzštině posunu?

Jsem si jistá, že pokud budete provádět (nejen poslouchat :D) mé instrukce, uděláte ve francouzštině velký krok vpřed. Snad se nebudu mýlit, když řeknu, že je naším cílem se v cizím jazyce DOMLUVIT. Proto se v kurzu učíte pomocí konverzace, kterou pak můžete rovnou prakticky využít.

Co když mi nebude něco úplně jasné?

Kurz je uložen v uzavřené facebookové skupině. Pokud něco nebude jasné, napíšete mi do komentáře nebo na e-mail, moc ráda odpovím.

Jak bude kurz probíhat?

Materiály ke kurzu máte k dispozici v uzavřené facebookové skupině. Přístup ke všem materiálům je 12 měsíců od vstupu do skupiny.

Budu stíhat učit se plno nových slovíček?

Shrnutí PDF si můžete uložit a vytisknout. Kurz je vám k dispozici po celý rok. Upevníte si své znalosti, kdykoli potřebujete.

Francouzštinu jsem se naučila na francouzském gymnáziu v Olomouci.

Dala pak mému životu směr. Po vysoké jsem pracovala ve francouzských společnostech v Praze, kde jsem i potkala svého francouzského muže.

Od té doby s francouzštinou usínám i vstávám.

Chcete se mě na něco ke kurzu zeptat?

Napište mi na silvi@silviepluharova.cz.