Se mnou se naučíte francouzsky a objevíte originální destinace 🗺️

 

Naučíte se francouzštinu, kterou opravdu při svých cestách a v životě využijete.

Mám vystudované francouzské gymnázium, státnici z francouzštiny a téměř 20 let francouzské praxe po boku francouzského muže a 2 bilingvních dětí.

Cesta k učení francouzštiny byla dlouhá. Nejdříve jsem se chtěla naučit ještě jiné věci. Nakonec přes vystudování oboru Systémové inženýrství a informatika (to se mi v onlinu velmi hodí) a práci ve finanční oblasti ve francouzských společnostech, jsem se k učení francouzštiny k mé velké radosti nakonec dostala.

Teď se na ní v online kurzech dívám svým analytickým okem a hledám logické souvislosti ve francouzských PDF, které francouzštinu usnadní se nejen naučit, ale i pochopit.

Jsem lektorka, která vám přizpůsobí tempo i péči podle vašeho založení.

Francouzština se vám se mnou bude líbit pokud:

  • Upřednostňujete individuální neformální a praktický přístup.
  • Máte rádi jednoduchý způsob vysvětlování gramatiky a neradi se učíte slovíčka, která nikdy nepoužijete.
  • Nejen, že se chcete naučit francouzsky, ale taky se rádi při učení smějete.
"Moje setkání se Silvi, mojí lektorkou, bylo jako z filmu, doprovázené sérií porozuhodných náhod, o čemž vyprávím všem přátelům a známým na každém kroku. Silvi mi dala přečíst na zkoušku francouzský text, aby mě vyzkoušela, jak jsem na tom byla. Bída a ještě jednou bída. Styděla jsem se a bála se mluvit (ještě pozůstatek autoritářského přístupu paní učitelky angličtny na gymplu). O měsíc později jsem znovu dostala ten samý text. Tentokrát jsem jej nejen přečetla, ale i věděla, o čem čtu!!! Neumím popsat ten pocit euforie, když jsem si uvědomila, co to znamená. Za prvé, už to nevzdám. Za druhé, motivuje mě to makat na sobě ještě víc. Proto vám tu představuji Silvi, úžasného člověka. A její práci, jež je v mých očích skutečným posláním."
Věrka HrubáProgram manager
"Děkuju za tu obrovskou práci, kterou děláš při přípravě na každou jednotlivou lekci :-)"
Baru

Láká vás francouzština? Začněte s jednoduchými základy ještě dnes.

Cestování není nikdy otázkou peněz, nýbrž odvahy.

 

Paulo Coelho

Cestování mám v krvi už od raného dětství. Díky mamince držitelce tehdy bezplatné průkazky na vlak, jsme doma doslova neposeděly a naši zemi sjížděly křížem krážem po železnici.

Měla jsem pak období, kdy se mi cestovat vůbec nechtělo, až když se naše hranice otevřely plně a s nimi i možnosti objevovat vzdálené destinace jako USA, Mongolsko, Kuba a další, přišel nový impuls poznávat úplně jiné krajiny, kultury a nápoje.

Jedna z nejzajímavějších destinací, které jsem dosud navštívila, byly ostrovy Réunion a Mauricius.

Stáhněte si zdarma réunionské legendy a nechte se unést příběhy plné vášně, které vycházejí ze skutečných událostí.

S dětmi pak cestování získalo nový rozměr.

Už vymýšlíme program, aby bavil i je, aby nebyly otrávené z dlouhých přejezdů, abychom neslyšeli otázku, kdy už tam budeme a co tam jako budeme dělat.

A tak si užily aquapark na Réunionu, krmily žirafy na Mauriciu nebo se už dvakrát učily surfovat v Portugalsku.

Mám ráda svobodu rozhodování a z toho důvodu si cesty od ubytování až po program plánujeme sami.

 Naše cesty jsme zaznamenali do eBooků, průvodců chcete-li, které vám poskytnou pomoc při plánování a uskutečnění také vaší cesty bez nutnosti shromažďování informací z různých zdrojů.

Do eBooků vkládáme naše zkušenosti s ubytováním, letenkami, také náš rozpočet a program, který můžete pohodlně absolvovat s dětmi.

Ve všech destinacích mi vždy pomohla znalost francouzštiny, kterou ovládám díky francouzskému gymnáziu a na kterou mi nedovoluje zapomenout můj francouzský muž.

Francouzština je nádherný jazyk, který může vzbuzovat obavy svou zdánlivou složitostí. Inspiraci do mého online kurzu Domluvte se ve Francii jsem čerpala hlavně z našich dětí, které se tento jazyk učily přirozeně a vždy s úsměvem. 🙂

A když necestuji a neučím francouzštinu ?

Peču výborný čokoládový koláč.

Tančím tango se svým mužem.

Občas si ráda dopřeji vitamín Š a Č (šampaňské a čipsy).